Noviny Poprad č. 24 zo dňa 21. 6. 2017, ročník XXVIII

Dnes je utorok, 27. 6. 2017 | meniny má Ladislav, Ladislava

Noviny Poprad

V aktuálnom čísle:

V 25. čísle novín Poprad, ktoré vychádza 28. júna 2017, si môžete prečítať:

* Kde sa otvorili brány nového denného centra?

* Budú mať podnikatelia na námestí lepšie podmienky?

* O čom rokovali popradskí poslanci na júnovom zastupiteľstve?

* Koho korunoval primátor symbolickou "korunou zeme"?

* Aký autobus už jazdí po Poprade?

* Ktoré materské školy budú v lete otvorené?

* Kto vyhral tenisový challenger v Poprade? a ďalšie.

Zistite kto vyhral vstupenky na multimediálne predstavenie o svätom Jánovi Pavlovi II.! Zapojte sa aj do súťaže o vstupenky na EĽRO!

POZOR!!! Upozorňujeme našich čitateľov, že vzhľadom na štátny sviatok sv. Cyrila a Metoda 5. júla, ktorý pripadá na stredu, vyjde najbližšie číslo novín Poprad vo štvrtok 6. júla 2017!

Noviny Poprad si môžete kúpiť v novinových stánkoch a vybraných predajniach potravín za 0,30 €.

Popradčania čítajú noviny Poprad - svoje noviny!

Všetko popradské poruke!

Jubilejný Tatranský pohár

Súčasťou hokejového leta pod Tatrami bude aj tento rok tradičný turnaj o Tatranský pohár. Na oficiálnej webovej stránke HK Poprad sa už objavili informácie o zložení skupín jubilejného 70. ročníka, ktorý sa odohrá počas štyroch dní od 17. do 20. augusta.
Mužstvá budú rozdelené do dvoch skupín a ich víťazi sa pobijú o putovný pohár. Tatranský pohár bude mať opäť prívlastok medzinárodný. Účastníkmi druhého najstaršieho hokejového turnaja v Európe budú mužstvá HC Košice (SVK), Junosť Minsk (BLR), EHC Bayreuth Tigers (GER), Les Aigles de Nice (FRA), Dunaújvárosi Acélbikák (HUN) a HK Poprad (SVK). „Na turnaj sme pozvali kvalitné mužstvá, s ktorými sa veľmi radi porovnáme. Sú to mužstvá z rôznych krajín a z rôznych európskych líg,“ ozrejmil skladbu turnaja pre klubový web riaditeľ HK Poprad Ľudovít Jurinyi.
V skupine A sa stretne domáci HK Poprad s francúzskym Nice a nemeckým EHC Bayreuth Tigers. V skupine B budú súpermi HC Košice bieloruskí Minsk a maďarský Dunaújvárosi Acélbikák.
Zápasový program: Vo štvrtok 17. augusta o 15. hod. Dunaújvárosi - Junost Minsk (skupina B) a o 19. hod. Les Aigles de Nice - EHC Bayreuth (skupina A). V piatok 18. augusta o 15. hod. HC Košice - Junost Minsk (skupina B) a o 19. hod. HK Poprad - EHC Bayreuth (skupina A). V sobotu 19. augusta o 15. hod. Dunaújvárosi - HC Košice (skupina B) a o 19. hod. HK Poprad - Les Aigles de Nice (skupina A). V nedeľu 20. augusta o 11. hod. Zápas o piate miesto A3 - B3, o 15. hod. Zápas o tretie miesto A2 - B2 a o 19. hod. Finále A1 - B1.