Noviny Poprad č. 24 zo dňa 21. 6. 2017, ročník XXVIII

Dnes je utorok, 27. 6. 2017 | meniny má Ladislav, Ladislava

Noviny Poprad

V aktuálnom čísle:

V 25. čísle novín Poprad, ktoré vychádza 28. júna 2017, si môžete prečítať:

* Kde sa otvorili brány nového denného centra?

* Budú mať podnikatelia na námestí lepšie podmienky?

* O čom rokovali popradskí poslanci na júnovom zastupiteľstve?

* Koho korunoval primátor symbolickou "korunou zeme"?

* Aký autobus už jazdí po Poprade?

* Ktoré materské školy budú v lete otvorené?

* Kto vyhral tenisový challenger v Poprade? a ďalšie.

Zistite kto vyhral vstupenky na multimediálne predstavenie o svätom Jánovi Pavlovi II.! Zapojte sa aj do súťaže o vstupenky na EĽRO!

POZOR!!! Upozorňujeme našich čitateľov, že vzhľadom na štátny sviatok sv. Cyrila a Metoda 5. júla, ktorý pripadá na stredu, vyjde najbližšie číslo novín Poprad vo štvrtok 6. júla 2017!

Noviny Poprad si môžete kúpiť v novinových stánkoch a vybraných predajniach potravín za 0,30 €.

Popradčania čítajú noviny Poprad - svoje noviny!

Všetko popradské poruke!

Týždeň s mestskou políciou

• MINULÝ týždeň v pondelok ráno mestskí policajti preverili oznam ohľadom psa, ktorý sa voľne pohyboval na Námestí svätého Egídia. Hliadka vykonala odchyt. Po ňom bola zistená držiteľka psa, ktorá si ho po 30 minútach prevzala. Keďže držiteľka nezabránila voľnému pohybu psa, dopustila sa priestupku, za ktorý jej bola uložená bloková pokuta 10 eur.
• V TEN istý deň predpoludním hliadka MsP Poprad zistila na parkovisku pred NC Kaufland ženu, ktorá robila nelegálnu finančnú zbierku a zároveň ponúkala na predaj okoloidúcim rôzne voňavky. Podozrivá bola predvedená za účelom zistenia totožnosti. 27-ročnej žene z Rumunska bola uložená bloková pokuta 10 eur.
• MINULÝ piatok podvečer preverila hliadka MsP Poprad oznámenie ohľadom pitia alkoholických nápojov skupinkou mladých ľudí v Spišskej Sobote. Hliadka na mieste zistila šesť mladistvých osôb vo veku 16-17 rokov, u ktorých bola dychovou skúškou preukázaná prítomnosť alkoholu v dychu. MsP Poprad bude u všetkých podozrivých postupovať v zmysle zákona o ochrane pred zneužívaním alkoholických nápojov.