Noviny Poprad č. 18 zo dňa 16. 5. 2018, ročník XXIX

Dnes je pondelok, 28. 5. 2018 | meniny má Viliam

Noviny Poprad

V aktuálnom čísle:

V 19. čísle novín Poprad, ktoré vychádza v stredu 23. mája 2018, si môžete prečítať:

* Dostanú Popradčania preplatky za teplo?

* Aká investícia príde na rad po rekonštrukcii mosta?

* Aké nové logo má Podtatranské múzeum v Poprade?

* Prečo rybári vypustili vodnú nádrž Veľký Grébpark?

* Ako fotografie zhromažďuje Popradčan Rasťo Ovšonka?

* Najstaršia kamionistka pochádza z Popradu

* Had ohrozoval školkarov

* Aká bola Noc literatúry v Poprade?

* Aký je program Rallye Tatry?

* Ako odštartovali letnú prípravu kamzíci? a ďalšie.

Čitatelia v novinách nájdu i pozvánky na kultúrne, spoločenské a športové podujatia, tradičné rubriky – spoločenskú kroniku, horoskop, inzerciu a mnoho ďalších informácií.

Noviny Poprad si môžete kúpiť v novinových stánkoch a vybraných predajniach potravín za 0,30 €.

Popradčania čítajú noviny Poprad - svoje noviny!

Všetko popradské poruke!

MHD počas VSE City Run

Už vo štvrtok 10. mája sa v Poprade uskutoční 11. ročník charitatívneho behu VSE City Run, ktorého úlohou je aktivizovať deti, školy, športové kluby, profesionálnych športovcov, významné osobnosti spoločenského života i celú širokú športujúcu verejnosť, aby tak spoločne pomohli získať potrebné finančné prostriedky pre deti i dospelých s rôznym zdravotnými hendikepom.
Podujatie VSE City Run je masovou akciou, ktorá odštartuje o 16.30 hod. symbolickou prechádzkou pre tých, ktorí chcú pomôcť, ale z rôznych dôvodov bežať nemôžu. Hlavný beh je na programe od 17. hodiny.
Mesto Poprad upozorňuje občanov, že z dôvodu konania charitatívneho podujatia bude v tento deň obmedzená MHD. V čase od 16. do 18. hodiny bude úplná uzávierka úsekov miestnych komunikácií Ul. Vajanského, Murgašova, 1. mája, Joliota Curie, Francisciho, Okružná, Popradskej brigády a Levočská. Spoje na linkách MHD budú premávať v tento deň takto: Na linke č.1 spoj 37 s odchodom z AS Poprad 16.30 hod. bude vylúčená zastávka Dom kultúry, Slov. sporiteľňa, Levočská ul. a nemocnica. Na linke č.4 spoj 35 s odchodom 17.15 hod. z Nového mesta, JUH III bude vylúčená zastávka nemocnica, nákupné centrum Forum. Na linke č.4 spoj 34 s odchodom 17.05 hod. z Matejoviec, Lidická bude vylúčená zastávka nák. centrum Forum a nemocnica. Na linke č.6 spoj 29 s odchod 17. hod. z AS Poprad bude vylúčená zastávka Nové mesto Váh, nemocnica, Levočská ul., Slov. sporiteľňa. Na linke č.7 spoj 19 s odchodom 16.45 hod. z Nového mesta, JUH III a spoj 22 s odchodom 16.50 hod. z AS Poprad bude vylúčená zastávka nemocnica a nákup. centrum FORUM.