Noviny Poprad č. 26 zo dňa 11. 7. 2018, ročník XXIX

Dnes je pondelok, 16. 7. 2018 | meniny má Drahomír

Noviny Poprad

V aktuálnom čísle:

V 26. čísle novín Poprad, ktoré vychádza v stredu 11. júla 2018, si môžete prečítať:

* Aké nové dopravné spojenia podporia cestovný ruch pod Tatrami?

* Na čo poslúži Imunologický prehľad 2018?

* Akú odvodovú úľavu majú dôchodcovia od začiatku júla 2018?

* Aké historické vozidlá mohli vidieť Popradčania minulú sobotu?

* Aký zaujímavý katalóg inšpiroval júnový farmársky festival v Spišskej Sobote?

* Akého kréda sa držal lekár MUDr. Jozef Franko?

* Čo sa aktuálne deje v záhradkách?

* Koľko rokov už vystupuje Ander z Košíc?

* Vyjadrenie popradskej samosprávy k súčasnej situácii v basketbale

* Hokejisti vymenili korčule za kopačky

* Leto v chládku s bowlingom a ďalšie.

Čitatelia v novinách nájdu i pozvánky na kultúrne, spoločenské a športové podujatia, tradičné rubriky – spoločenskú kroniku, horoskop, inzerciu a mnoho ďalších informácií.

Noviny Poprad si môžete kúpiť v novinových stánkoch a vybraných predajniach potravín za 0,30 €.

Popradčania čítajú noviny Poprad - svoje noviny!

Všetko popradské poruke!

Krátko zo športu

• V PIATOK 23. marca sa v telocvični SŠ Letná konalo okresné kolo vo volejbale chlapcov ZŠ. Z víťazstva sa tešila susedná ZŠ s MŠ Jarná, ktorá sa prebojovala na krajské kolo 27. marca do Svidníka.
• V SOBOTU 24. marca zvíťazili starší žiaci VK Junior 2012 Poprad v rámci 12. kola 1. ligy Východ v dvojzápase nad Humenným 3:0 a 3:1.
• STARŠIE žiačky VK Junior 2012 Poprad v rámci 11. kola nadstavby 1. ligy Východ vo Vranove nad Topľou v dvojzápase vyhrali 3:0, ale aj prehrali 2:3.
• V SOBOTU 24. marca odohrali basketbalisti BK Iskra Svit úvodný duel štvrťfinále play-off SBL na ihrisku KB Košice. Zverenci Michala Madzina prehrali 89:102. Odveta je na programe dnes o 18. hodine vo Svite.
• DNES vrcholí v telocvični Sukr. SOŠ na Ul. SNP v Poprade okresné kolo vo volejbale žiakov SŠ finálovými zápasmi od 8. hodiny. Víťaz postúpi na krajské kolo 19. apríla do Starej Ľubovne.
• DNES sa v telocvičniach ZŠ Komenského a Súkr. SOŠ 29. augusta koná okresné kolo v basketbale žiačok ZŠ. Víťaz postúpi na krajské kolo, ktoré bude 20. apríla opäť v Poprade.
• VO ŠTVRTOK 5. a v piatok 6. apríla sa od 8. hod. v Matejovciach uskutoční okresné kolo vo florbale žiakov SŠ. Víťaz postúpi na krajské kolo, ktoré sa uskutoční 12. apríla v Prešove.
• V PONDELOK 9. apríla sa od 8.30 hod. v Aréne Poprad uskutoční okresné kolo v hádzanej žiakov ZŠ s postupom na krajské kolo 26. apríla v Levoči. O deň neskôr v rovnakom čase a opäť v Aréne Poprad sa uskutoční aj súťaž žiačok s postupom na krajské kolo 19. apríla do Vranova nad Topľou.