Noviny Poprad č. 47 zo dňa 5. 12. 2018, ročník XXIX

Dnes je štvrtok, 13. 12. 2018 | meniny má Lucia

Noviny Poprad

V aktuálnom čísle:

V 48. čísle novín Poprad, ktoré vychádza v stredu 12. decembra 2018, si môžete prečítať:

* O čom rokoval primátor Popradu s ministerkou Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR?

* Aký je program Tradičného vianočného jarmoku v Poprade?

* Aký zaujímavý projekt realizovali v ZŠ s MŠ na Komenského ulici?

* Aký bol EkoMikuláš v ZŠ na Letnej ulici?

* Čím upúta výstava fotografa Roba Kočana?

* Ako postupuje popradský (f)ITcubator?

* Čo povedala Lucie Bílá na svojom popradskom koncerte?

* Prišli už do Popradu koledníci?

* Čím pomohli záchranné zložky svojmu kolegovi?

* Ako si poradili popradské basketbalistky s ďalším favoritom?

* V čom sa ukázali majstrami kamzíci? a ďalšie.

V novinách Poprad nájdete i Spoločenskú kroniku, pohotovostné služby v lekárňach, programy kín, horoskop a ďalšie rubriky.

Noviny Poprad si môžete kúpiť v novinových stánkoch a vybraných predajniach potravín za 0,30 €.

Popradčania čítajú noviny Poprad - svoje noviny!

Všetko popradské poruke!

Krátko zo športu

• V PIATOK 23. marca sa v telocvični SŠ Letná konalo okresné kolo vo volejbale chlapcov ZŠ. Z víťazstva sa tešila susedná ZŠ s MŠ Jarná, ktorá sa prebojovala na krajské kolo 27. marca do Svidníka.
• V SOBOTU 24. marca zvíťazili starší žiaci VK Junior 2012 Poprad v rámci 12. kola 1. ligy Východ v dvojzápase nad Humenným 3:0 a 3:1.
• STARŠIE žiačky VK Junior 2012 Poprad v rámci 11. kola nadstavby 1. ligy Východ vo Vranove nad Topľou v dvojzápase vyhrali 3:0, ale aj prehrali 2:3.
• V SOBOTU 24. marca odohrali basketbalisti BK Iskra Svit úvodný duel štvrťfinále play-off SBL na ihrisku KB Košice. Zverenci Michala Madzina prehrali 89:102. Odveta je na programe dnes o 18. hodine vo Svite.
• DNES vrcholí v telocvični Sukr. SOŠ na Ul. SNP v Poprade okresné kolo vo volejbale žiakov SŠ finálovými zápasmi od 8. hodiny. Víťaz postúpi na krajské kolo 19. apríla do Starej Ľubovne.
• DNES sa v telocvičniach ZŠ Komenského a Súkr. SOŠ 29. augusta koná okresné kolo v basketbale žiačok ZŠ. Víťaz postúpi na krajské kolo, ktoré bude 20. apríla opäť v Poprade.
• VO ŠTVRTOK 5. a v piatok 6. apríla sa od 8. hod. v Matejovciach uskutoční okresné kolo vo florbale žiakov SŠ. Víťaz postúpi na krajské kolo, ktoré sa uskutoční 12. apríla v Prešove.
• V PONDELOK 9. apríla sa od 8.30 hod. v Aréne Poprad uskutoční okresné kolo v hádzanej žiakov ZŠ s postupom na krajské kolo 26. apríla v Levoči. O deň neskôr v rovnakom čase a opäť v Aréne Poprad sa uskutoční aj súťaž žiačok s postupom na krajské kolo 19. apríla do Vranova nad Topľou.