* Ako si poradili popradské basketbalistky s ďalším favoritom?

* V čom sa ukázali majstrami kamzíci? a ďalšie.

V novinách Poprad nájdete i Spoločenskú kroniku, pohotovostné služby v lekárňach, programy kín, horoskop a ďalšie rubriky.

Noviny Poprad si môžete kúpiť v novinových stánkoch a vybraných predajniach potravín za 0,30 €.

Popradčania čítajú noviny Poprad - svoje noviny!

Všetko popradské poruke!

Basketbalistky porazili Banskú Bystricu

Popradské basketbalistky po reprezentačnej prestávke odohrali ďalší zápas Extraligy, a to v sobotu na domácej pôde proti Banskej Bystrici. Tohto súpera porazili aj po druhýkrát v sezóne, tentokrát 55:40.
„Na začiatku sme hrali príliš pomaly a mäkko. Mali sme problém vyrovnať sa s tvrdšou hrou súpera. Bystričanky vyhrávali veľa osobných súbojov. Podarilo sa nám dostať späť do zápasu a keď sme zrýchlili, tak sme začali spôsobovať súperkám problémy my,“ hodnotila zápas trénerka BAM Poprad Tatiana Gallová. V zápase sa blysla 16 bodmi domáca hráčka Viktória Havranová (na foto pri lopte v bielom). „Darilo sa mi aj zásluhou spoluhráčok, ktoré mi vytvárali dobré pozície. Začiatok bol ťažký, trápili sme sa v obrane a v útoku sme sa ťažšie presadzovali. Po prestávke sme pritvrdili hru aj na úkor faulov a doviedli sme zápas do víťazného konca,“ dodala.
Popradčanky budú hrať ďalší zápas netradične v nedeľu 2. decembra, keď už o 16. hodine privítajú Piešťanské Čajky.
Výsledok: 8. kolo v sobotu 24. novembra BAM Poprad - BK ŠKP 08 B. Bystrica 55:40 (27:20), najviac bodov BAMP: Viktória Havranová - 16.
Program: 9. kolo v nedeľu 2. decembra o 16. hod. BAM Poprad - Piešťanské Čajky.