* Ako si poradili popradské basketbalistky s ďalším favoritom?

* V čom sa ukázali majstrami kamzíci? a ďalšie.

V novinách Poprad nájdete i Spoločenskú kroniku, pohotovostné služby v lekárňach, programy kín, horoskop a ďalšie rubriky.

Noviny Poprad si môžete kúpiť v novinových stánkoch a vybraných predajniach potravín za 0,30 €.

Popradčania čítajú noviny Poprad - svoje noviny!

Všetko popradské poruke!

Popradskí dorastenci nezopakovali úspech z Nitry

Po tom, čo mladí popradskí futbalisti do 19 rokov zaznamenali predminulý víkend historický úspech medzi elitou, keď zdolali v Nitre domácich rovesníkov 2:0, chceli uspieť aj po druhýkrát za sebou v predposlednom jesennom kole 1. ligy staršieho dorastu doma proti Slovanu Bratislava.
Zverenci Michala Mička sa minulý týždeň v piatok držali statočne, no belasím gól nedali. Naopak, o víťazstve hostí 2:0 rozhodol suverénne najlepší strelec súťaže s príznačným menom David Strelec, ktorý vo Veľkej pridal svoje góly číslo 20 a 21, po jednom v oboch polčasoch. „Hrali sme proti ťažkému súperovi, ktorý bol favoritom. Chceli sme ho potrápiť a to sa nám dôraznou hrou počas celého zápasu darilo. Škoda nevyužitých šancí najmä v prvom polčase, ale hostia majú strelca menom Strelec a ten ukázal svoju extratriedu. Z troch šancí dal dva góly. Našim chalanom musím aj napriek tomu poďakovať, pretože išli na maximum. Prehier bolo dosť, ale stále ich nabádame k tomu, že v tejto súťaži nemajú čo stratiť. Je to pre nich veľká škola. Každý strelený gól, kľučka, či bod ich môže posunúť vpred. Cestujeme na posledný zápas jesene do Dunajskej Stredy, kde to opäť nebude nič jednoduché, ale máme celý týždeň na to, aby sme chlapcov dobre motivovali,“ uviedol po zápase tréner FK Poprad U19 Michal Mičko (na foto vpravo).
Výsledok 1. ligy st. dorastu U19: 16. kolo v piatok 23. novembra FK Poprad - ŠK Slovan Bratislava Futbal 0:2 (0:1). Program 1. ligy st. dorastu U19: 17. kolo v sobotu 1. decembra o 14. hod. FK DAC 1904 D. Streda - FK Poprad.