Noviny Poprad č. 32 zo dňa 21. 8. 2019, ročník XXX

Dnes je pondelok, 26. 8. 2019 | meniny má Samuel

Noviny Poprad

V aktuálnom čísle:

V 32. čísle novín Poprad, ktoré vychádza v stredu 21. augusta 2019 si môžete prečítať:

* Ako oslavujú hasiči svoje výročia?

* Kde budeme spomínať na SNP?

* Prečo treba budúcich škôlkárov na nové zážitky pripraviť?

* Čo prinesie začiatok nového školského roka?

* S čím sa pri každodennej službe občanom stretávajú pracovníci červeného kríža?

* Je úroda pod Tatrami kvalitná?

* Aká bude rozlúčka s hokejovou legendou?

* Kto, s kým a kedy na Tatranskom pohári?

* Ako sa darilo futbalistom, či futbalistkám?

* Ktorým dielam v múzeu vdýchli nový život? a ďalšie.

V tomto vydaní nájdete aj novú súťaž o knihu popradskej autorky Gréty Fábryovej, Spoločenskú kroniku, horoskop, pozvánky na kultúrne a športové podujatia a ďalšie.

POZOR: Redakcia novín Poprad oznamuje čitateľom, že v stredu 28. augusta noviny Poprad nevyjdú. Dôvodom je štátny sviatok Výročie SNP, ktorý bude vo štvrtok 29. augusta. Najbližšie vyjdú ako dvojčíslo v stredu 4. septembra 2019.

Noviny Poprad si môžete kúpiť v novinových stánkoch a vybraných predajniach potravín za 0,30 €.

Popradčania čítajú noviny Poprad - svoje noviny!

Všetko popradské poruke!

FK Poprad

Futbalisti FK Poprad odohrali ďalší prípravný zápas minulý týždeň v utorok vo Vítkoviciach. Už dnes pocestujú do Ružomberka a na budúci utorok vyrážajú na sedemdňové sústredenie do Turecka.
Zverenci Mareka Petruša minulý týždeň v utorok zvíťazili vo Vítkoviciach nad domácim českým druholigistom 3:2, keď góly za Poprad strieľali Jančo, Horváth a Zošák. V sobotu 2. februára sa v Tatranskej Lomnici zopár hráčov A-tímu pripojilo aj k popradskej rezerve, ktorá odohrala duel s Liptovským Hrádkom. Popradčania zvíťazili 2:1 dvoma gólmi Marka Lukáča.
V programe prípravy druholigového FK Poprad nastali zmeny. Pôvodne plánovaný zápas s Dubnicou sa v sobotu 9. februára neuskutoční. Namiesto toho vycestovali orli už dnes do Ružomberka, kde ich o 12. hodine čaká zápas proti miestnemu B-tímu. Následne už podľa plánovaného rozpisu odcestujú Popradčania v utorok 12. februára do Turecka na sedemdňové sústredenie, počas ktorého odohrajú dva prípravné zápasy proti druholigovým tímom z Ukrajiny - v piatok 15. februára proti tímu Kolos Kovaljovka a v pondelok 18. februára proti mužstvu Obolon Brovar Kyjev.