Noviny Poprad č. 47 zo dňa 6. 12. 2017, ročník XXVIII

Dnes je streda, 13. 12. 2017 | meniny má Lucia

Noviny Poprad

V aktuálnom čísle:

V 48. čísle novín Poprad, ktoré vychádza v stredu 13. decembra 2017, si môžete prečítať:

* Aký rozpočet schválili poslanci popradského mestského zastupiteľstva a aké ďalšie záležitosti prerokovali?

* Ktorá škola vyzdobila najkrajší vianočný stromček?

* V akom čase bude parkovanie v meste zadarmo?

* Aké obrazy vystavuje majster Ondrej Ivan vo Veľkej?

* Kto bol ocenený v súťaži o dažďovú záhradku?

* Aký bol XV. tradičný vianočný jarmok a Príchod Mikuláša?

* Aké investície pripravuje na budúci rok Popradská energetická spoločnosť?

* Aké výsledky zaznamenali popradskí hokejisti, basketbalistky, účastníci Žiackej ligy mesta Poprad a športovci vo viacerých ďalších športových súťažiach?

V ČÍSLE NÁJDETE AJ SÚŤAŽ O KNIHY!

V športe prinášame aj aktuálne výsledky žiackych, dorasteneckých a ďalších kategórií vo futbale, hokeji, basketbale, ako aj správy z ďalších športov.

Čitatelia nájdu v novinách aj pozvánky na kultúrne, spoločenské i športové podujatia, tradičné rubriky – spoločenská kronika, pohotovosť v lekárňach, horoskop, inzercia a mnoho ďalších informácií.

Noviny Poprad si môžete kúpiť v novinových stánkoch a vybraných predajniach potravín za 0,30 €.

Popradčania čítajú noviny Poprad - svoje noviny!

Všetko popradské poruke!

Central otvoril súťažnú sezónu

Central karate klub Poprad otvoril súťažnú sezónu v Sabinove na 12. ročníku Turnaja nádejí v karate. V konkurencii 7 klubov zo Slovenska si odniesol 11 medailí (8 zlatých, 2 strieborné a 1 bronzovú) a stal sa druhým najúspešnejším klubom súťaže.
V kategórii kata dievčatá 6 - 7 rokov sa vo finálovom zápase už tradične stretli sestry Klempové. Laura skončila druhá, zlato patrí Linde. O ďalšie zlato sa postarala Lea Kucová v kategórii kata dievčatá 8-9 rokov. A taktiež Alexandra Janíková si do Popradu priniesla zlatú medailu z kategórie kata staršie žiačky 12 - 13 rokov. Andrej Farkaš taktiež vybojoval zlatú medailu v kategórii kata mladší žiaci 10 - 11 rokov.
Poobedňajšia časť súťaže bola venovaná športovému zápasu kumite. Zlaté medaily do Popradu priniesla Laura Klempová z kategórie kumite dievčatá 6 - 7 rokov -24 kg, Linda Klempová z kategórie kumite dievčatá +24 kg, Lea Kucová z kategórie kumite 8 - 9 rokov -30 kg, Alexandra Janíková z kategórie kumite starších žiačok -40kg.