Noviny Poprad č. 47 zo dňa 6. 12. 2017, ročník XXVIII

Dnes je streda, 13. 12. 2017 | meniny má Lucia

Noviny Poprad

V aktuálnom čísle:

V 48. čísle novín Poprad, ktoré vychádza v stredu 13. decembra 2017, si môžete prečítať:

* Aký rozpočet schválili poslanci popradského mestského zastupiteľstva a aké ďalšie záležitosti prerokovali?

* Ktorá škola vyzdobila najkrajší vianočný stromček?

* V akom čase bude parkovanie v meste zadarmo?

* Aké obrazy vystavuje majster Ondrej Ivan vo Veľkej?

* Kto bol ocenený v súťaži o dažďovú záhradku?

* Aký bol XV. tradičný vianočný jarmok a Príchod Mikuláša?

* Aké investície pripravuje na budúci rok Popradská energetická spoločnosť?

* Aké výsledky zaznamenali popradskí hokejisti, basketbalistky, účastníci Žiackej ligy mesta Poprad a športovci vo viacerých ďalších športových súťažiach?

V ČÍSLE NÁJDETE AJ SÚŤAŽ O KNIHY!

V športe prinášame aj aktuálne výsledky žiackych, dorasteneckých a ďalších kategórií vo futbale, hokeji, basketbale, ako aj správy z ďalších športov.

Čitatelia nájdu v novinách aj pozvánky na kultúrne, spoločenské i športové podujatia, tradičné rubriky – spoločenská kronika, pohotovosť v lekárňach, horoskop, inzercia a mnoho ďalších informácií.

Noviny Poprad si môžete kúpiť v novinových stánkoch a vybraných predajniach potravín za 0,30 €.

Popradčania čítajú noviny Poprad - svoje noviny!

Všetko popradské poruke!

Krátko zo športu

• V SOBOTU 7. októbra sa v priestoroch popradského akvaparku uskutoční od 9. hodiny 7. ročník medzinárodných plaveckých pretekov o Pohár olympijských nádejí 2017.
• POPRADSKÉ hokejistky v 5. kole základnej časti extraligovej skupiny B zvíťazili v Košiciach nad tímom Ice Dream 21:0. V sobotu 7. októbra o 18.45 hod. privítajú v rámci posledného kola tejto fázy ŽHK 2000 - Šarišanka Prešov.
• HOKEJISTI HK Poprad vstúpia dnes o 18. hodine do štvrťfinálových bojov o Vyšehradský pohár v Budapešti proti UTE. Odveta je na programe v stredu 11. októbra na popradskom ľade.
• MINULÝ týždeň v stredu sa chlapci z FK Poprad U12 zúčastnili regionálneho turnaja s názvom Mini Champions Liga Slovensko 2017 v Humennom. Za účasti siedmich družstiev z východného Slovenska obsadili bielo-modrí prvé miesto. Vybojovali si tak postup na celoslovenské kolo, ktoré sa uskutoční 24. - 25. októbra v Nemšovej.
• FUTBALISTI ŠK Zemedar Poprad - Stráže v nedeľu 1. októbra zdolali doma Spišský Štvrtok 2:1 v rámci 9. kola 6. OMV ligy. V nedeľu 8. októbra nastúpia na zápas 10. kola vo Vikartovciach o 15. hodine.
• PRED popradskou Arénou sa v sobotu 30. septembra uskutočnil 5. ročník súťaže mladých hasičov Memoriál Pavla Rumlera. Spomedzi siedmich družstiev dievčat bola najlepšia Šuňava I, v kategórii chlapcov sa víťazom stala Slovenská Ves v konkurencii 17 družstiev.