Noviny Poprad č. 47 zo dňa 6. 12. 2017, ročník XXVIII

Dnes je streda, 13. 12. 2017 | meniny má Lucia

Noviny Poprad

V aktuálnom čísle:

V 48. čísle novín Poprad, ktoré vychádza v stredu 13. decembra 2017, si môžete prečítať:

* Aký rozpočet schválili poslanci popradského mestského zastupiteľstva a aké ďalšie záležitosti prerokovali?

* Ktorá škola vyzdobila najkrajší vianočný stromček?

* V akom čase bude parkovanie v meste zadarmo?

* Aké obrazy vystavuje majster Ondrej Ivan vo Veľkej?

* Kto bol ocenený v súťaži o dažďovú záhradku?

* Aký bol XV. tradičný vianočný jarmok a Príchod Mikuláša?

* Aké investície pripravuje na budúci rok Popradská energetická spoločnosť?

* Aké výsledky zaznamenali popradskí hokejisti, basketbalistky, účastníci Žiackej ligy mesta Poprad a športovci vo viacerých ďalších športových súťažiach?

V ČÍSLE NÁJDETE AJ SÚŤAŽ O KNIHY!

V športe prinášame aj aktuálne výsledky žiackych, dorasteneckých a ďalších kategórií vo futbale, hokeji, basketbale, ako aj správy z ďalších športov.

Čitatelia nájdu v novinách aj pozvánky na kultúrne, spoločenské i športové podujatia, tradičné rubriky – spoločenská kronika, pohotovosť v lekárňach, horoskop, inzercia a mnoho ďalších informácií.

Noviny Poprad si môžete kúpiť v novinových stánkoch a vybraných predajniach potravín za 0,30 €.

Popradčania čítajú noviny Poprad - svoje noviny!

Všetko popradské poruke!

Hľadajú domov

Mestský útulok pre túlavé a odchytené psy v Poprade ponúka na adopciu tieto psíky:
Kika - 7 mesačná sučka, kríženec. Je to krásna a veľmi milá sučka, ktorá sa túlala v našom meste. Prišla k nám veľmi vystrašená a bojazlivá. Bolo na nej vidieť, že prežila niečo zlé. Našťastie to netrvalo dlho a prestala sa báť. Má rada deti, miluje hladkanie po brušku a maznanie sa. Bude asi stredného vzrastu. Je vhodná do rodinného domu aj do bytu. Dajte jej šancu, aby mohla byť čím skôr vo svojom novom domove, kde sa budú o ňu z láskou starať.
Molyn - ročný pes, kríženec. Molyna nám priviezli manželia, ktorí ho našli pobehovať vo Veľkej. Je to veľmi milý a nekonfliktný pes. Zbožňuje hladkanie a prechádzky. Je vhodný do domu aj do bytu. Veríme, že kvôli svojej veľmi dobrej povahe si rýchlo nájde nový domov.
Enzo - ročný pes, kríženec. Enzo k nám prišiel v sprievode mestskej polície. Našli ho priviazaného na krátkej vôdzke o strom v mestskej časti Kvetnica. Bol zanedbaný, hladný a vystrašený. Po niekoľkých dňoch v útulku zistil, že mu nič zlé nehrozí a pomaly sa osmeľoval. Je hravý, má rád deti a miluje prehádzky. Príďte si ho pozrieť a možno práve vy budete jeho novou rodinou.
Všetky tieto psíky sú odblšené, odčervené, očkované a čipované. Kontakt: 0910 890 208, 0910 890 228, utulok@msupoprad.sk.

Peter Greňa